KARMSTOL, Bröderna Andersson, 19/2000-tal.

365284. KARMSTOL, Bröderna Andersson, 19/2000-tal.

Skyltmärkt.

Slitage, repor, klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skyltmärkt.

Antal besök: 1 260