PARTI ALLMOGE, 5 delar, 17-1900-tal.

36528. PARTI ALLMOGE, 5 delar, 17-1900-tal.

Bla ljusstake sign Matts i Taserud. Skrinets längd 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 687