VAS, porslin, orientalisk 19/2000-tal.

365260. VAS, porslin, orientalisk 19/2000-tal.

Höjd 45 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 894