LIVBOJ, Benefactor, Köbenhavn, 1900-talets första hälft.

365258. LIVBOJ, Benefactor, Köbenhavn, 1900-talets första hälft.

Diameter 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 73 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 994