ETT ERCOL UTDRAGANDE MATBORD OCH FYRA STOLAR.

3652259. ETT ERCOL UTDRAGANDE MATBORD OCH FYRA STOLAR.

det ljusa almbordet i rundad rektangulär form, på avsmalnande ben tillsammans med ett mörkare utdragbart fäste och fyra stolar med ryggstöd; bordet 136,5 cm L x 75 cm B x 71 cm H (6).

Allt med slitage, det mörkare utdragbara fästet är tyvärr splittrat, en något annorlunda färg och sitter precis ovanför bordet, ljusa repor, knappade ben och lite missfärgning på det hela.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 456