3651598. BARNBÖCKER 6 st.
3651598. BARNBÖCKER 6 st.
Vingalek Evy Vigström 1900
Första fjärilsboken Sven Rosendahl 1952
Bagarbarn Barbro Sedwall 1978
Mumintrollet Tove Jansson 1958
Bland tomtar och troll 1967
I lifvets vår CD af Wirsen illustrerad av Jenny Nyström1888.
Bruks- samt åldersrelateratslitage, skador förekommer, ej fullstädigt genomgångna , skrivet i några.
Vingalek Evy Vigström 1900
Bagarbarn Barbro Sedwall 1978
Bland tomtar och troll 1967