PARTI, 3 st, olja på duk, Parismotiv, signerade.

365130. PARTI, 3 st, olja på duk, Parismotiv, signerade.

Mått ca 19 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 19 x 38 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 604