STOL, Gustaviansk, originalmålad, 1700-tal.

365098. STOL, Gustaviansk, originalmålad, 1700-tal.

Stol Gustaviansk , 1700-tal.

Renoverad sits, slitage, lite ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol Gustaviansk , 1700-tal.

Antal besök: 1 204