FLASKSTÄLL OCH MATKUPA, nysilver, 1900-tal.

3650984. FLASKSTÄLL OCH MATKUPA, nysilver, 1900-tal.

Flaskställ för 3 flaskor med genombruten kant, ca ca 18 x 18, höjd 13 cm
Matkupa, stämplad E & Co, ca 31 x 24, höjd ca 19 cm med handtag.

Bruksskick, ytslitage, smärre, minimala bucklor på kupan, stället saknar sitt handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 255