AVLASTNINGSBORD, trä, Rumänien.

3650671. AVLASTNINGSBORD, trä, Rumänien.

Höjd ca: 48 cm.
Mått ca: 66x47 cm.

Märken och repor, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 48 cm.
Mått ca: 66x47 cm.

Märken och repor, bruksskick.

Antal besök: 295