KNAPPAR med SKRIN, 6 st, mässing, Svenska Karoline 1700-tal.

365052. KNAPPAR med SKRIN, 6 st, mässing, Svenska Karoline 1700-tal.

knappar, höjd ca 1 cm, diameter ca 1,4 cm
skrin, 16 x 12 x 3,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

skrin, 16 x 12 x 3,5 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 102