PARTI, 3 st, Trenchcoat, Herr, Burberrys, Bugatti, 1900-talets senare del.

365048. PARTI, 3 st, Trenchcoat, Herr, Burberrys, Bugatti, 1900-talets senare del.

Burberrys, Grön, ryggläng ca 120 cm, etikettmärkt, storlek ca LARGE.
Bugatti, Beige, rygglängd ca 120 cm, Märkt Bugatti, storlek 56, löstagbart innerfoder.
Bugatti, Mörk Grön, rygglängd ca 115 cm, Märkt Bugatti, storlek 52, löstagbart innerfoder.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 788