BETJÄNTLYKTA, plåt, 1800-tal.

365045. BETJÄNTLYKTA, plåt, 1800-tal.

För två ljus. Glasade sidor. Längd ca 60,5 cm.

Slitage, hätta saknas, renoverad, delvis kompletterat glas, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 236