BORDSARMATUR, Paul Kedelv, Reijmyre. Signerad och daterad -61.

365020. BORDSARMATUR, Paul Kedelv, Reijmyre. Signerad och daterad -61.

Total höjd 50 cm.

Bruksslitage. Repor. Skärmhållare sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 50 cm.

Antal besök: 1 023