LJUSPLÅT, för två ljus, barockstil, 1800-tal.

365011. LJUSPLÅT, för två ljus, barockstil, 1800-tal.

Ljusplåt mässing, 45 x 26,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 019