FICKUR, silver, Hjalmar Wendel, Wexiö, LUC, 1900-tal.

364993. FICKUR, silver, Hjalmar Wendel, Wexiö, LUC, 1900-tal.

Urmakare Hjalmar Wendel Wexiö
Ancre Ligne droite Spiral Breguet Balancier Coupé 16 Rubis 2 plateaux Ghaton
Urets diameter 5,1 cm.

Bruksslitage, svärtad samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urmakare Hjalmar Wendel Wexiö
Urets diameter 5,1 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 612