Urmakare Hjalmar Wendel Wexiö Ancre Ligne droite Spiral Breguet Balancier Coupé 16 Rubis 2 plateaux Ghaton Urets diameter 5,1 cm.
Bruksslitage, svärtad samt mindre repor.