Expanderbart bord/1980-talets matbord.

3649921. Expanderbart bord/1980-talets matbord.

bord/matbord från 1980-talet, utbyggbart med en insats,
Mått ca.: Höjd 72 cm, B 100 - 134 cm, djup 100 - 134 cm.

Åldersanpassat skick, partiella repor och gnidning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 217