PARAPLYSTÄLL, teak, JH Fabrikerna, Sävsjö, 1900-talets mitt.

364983. PARAPLYSTÄLL, teak, JH Fabrikerna, Sävsjö, 1900-talets mitt.

Höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 003