BAROMETER, teak, Fischer, Östtyskland, 1900-tal.

3649800. BAROMETER, teak, Fischer, Östtyskland, 1900-tal.

Mått ca 20x13 cm.

Bruksskick, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 20x13 cm.

Bruksskick, ytsmuts.

Antal besök: 210