ÅKE WINNBERG. Landskap med vattendrag, olja på duk, signerad.

364895. ÅKE WINNBERG. Landskap med vattendrag, olja på duk, signerad.

40 x 55 cm.

Stifthål.

Åke Winnberg (1912–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 55 cm.

Stifthål.

Åke Winnberg (1912–1974)

Antal besök: 1 074