VAPENSTÄLL, trä med metallbakstycke.

364886. VAPENSTÄLL, trä med metallbakstycke.

Längd 64 cm
Med nycklar.

Bruksskick
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 64 cm
Med nycklar.

Bruksskick
Slitage.

Antal besök: 4 322