Bernd Hahn (1954-2011), etsning, ”grafisk kalender”.

3648669. Bernd Hahn (1954-2011), etsning, ”grafisk kalender”.

Bernd Hahn (1954-2011), etsning, ”grafisk kalender”, signerad för hand längst ner till höger, begränsad: 42/50,
Mått ca.: 13 x 17 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca.: 13 x 17 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Antal besök: 405