PELARBORD, ovalt, trä, 1900-tal.

364866. PELARBORD, ovalt, trä, 1900-tal.

På fyrdelad fot.
Längd 135 cm.
Bredd 87 cm.
Höjd 75 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

På fyrdelad fot.
Längd 135 cm.
Bredd 87 cm.
Höjd 75 cm.

Bruksslitage, märken.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 912