Peter Sorge (1937-2000), etsning, 'Rohrfrei m.fl'.

3648647. Peter Sorge (1937-2000), etsning, 'Rohrfrei m.fl'.

Peter Sorge (1937-2000), etsning, ”Rohrfrei m.fl.”, signerad för hand och daterad nere till höger: '79', begränsad upplaga: 21/60,
Mått ca.: 20 x 28 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca.: 20 x 28 cm.

Åldersanpassat tillstånd.

Antal besök: 371