ANTHONY STRUWER. Litografi. Signerad och numrerad 268/290.

364854. ANTHONY STRUWER. Litografi. Signerad och numrerad 268/290.

Bildmått ca. 49 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca. 49 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 881