SÄNGBORD / SIDOBORD, grönlackerad metall, 1900-talets andra hälft.

3648265. SÄNGBORD / SIDOBORD, grönlackerad metall, 1900-talets andra hälft.

Med hjul. 2 st hyllplan. Ca 50 x 40, höjd 52 cm.

Slitage, märken, tröga hjul.

Tema

Retrohem

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, tröga hjul.

Tema

Retrohem

Antal besök: 561