BREFKORTSALBUM, med ca 90 st VYKORT, mestadels gratulations och högtidskort, 1900-tal.

364787. BREFKORTSALBUM, med ca 90 st VYKORT, mestadels gratulations och högtidskort, 1900-tal.

Skriven text på albumets försättsblad: Mia Andersson. Till Minne av Anna Nyberg. den 17/4 1915.

Slitage, skador. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 872