FÅTÖLJ, "Domstolsfåtöljen", Bengt Ruda, Triva, NK, 1950-60-tal.

364693. FÅTÖLJ, "Domstolsfåtöljen", Bengt Ruda, Triva, NK, 1950-60-tal.

Brickmärkt,bredd 69, djup 85, höjd 103 cm.

Slitage, fläckar, senare klädsel,torkad stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 124