TRAMPBIL. ketcar, 70-tal.

TRAMPBIL. ketcar, 70-tal.
3646925. TRAMPBIL. ketcar, 70-tal.

Längd 88 cm.

slitage, sadel ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 88 cm.

slitage, sadel ej original.

Antal besök: 584