PARTI DIVERSE, bland annat kulram, ljussaxar, plunta, 1800/1900-tal.

364679. PARTI DIVERSE, bland annat kulram, ljussaxar, plunta, 1800/1900-tal.

Partiet innehåller bland annat väggkonsol av mässing med stenskiva, längd 22,5 cm. Teaterkikare. Kopparskrin, längd 18 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 656