SILVER, bland annat Nils Jacob Helldahl Östersund 1854/1856. 1800/1900-tal.

364650. SILVER, bland annat Nils Jacob Helldahl Östersund 1854/1856. 1800/1900-tal.

5 skedar, fat GAB (diameter ca 13,5 cm) samt tespindel.
Längd ca 13,5 - 21 cm.
Total vikt ca 230 gram.

Slitage, bucklor, fläckar, gravyrer. Avslag på träskaft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 13,5 - 21 cm.
Total vikt ca 230 gram.

Antal besök: 1 123