STEN BOMAN. Olja på duk, signerad och daterad 1974.

364621. STEN BOMAN. Olja på duk, signerad och daterad 1974.

Rovfåglar på jakt, ca. 62x83 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 347