SKÅP, Carl Malmsten, "Talavid'" Waggeryds Möbelfabrik, 50/60-tal.

36458. SKÅP, Carl Malmsten, "Talavid'" Waggeryds Möbelfabrik, 50/60-tal.

Fanerat i ek, skåp inredda med hyllor. Längd 92, bredd 41, höjd 174 cm. Brännmärkt Carl Malmsten, Waggeryd.

Bruksslitage, smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 773