OKÄND KONSTNÄR. Konversation, olja på uppklistrad duk, Holland, 1800-tal. osignerad.

364529. OKÄND KONSTNÄR. Konversation, olja på uppklistrad duk, Holland, 1800-tal. osignerad.

50x71 cm.

Retuscher samt skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x71 cm.

Retuscher samt skador på ram.

Antal besök: 1 231