WIFREDO LAM. Färglitografi.

WIFREDO LAM. Färglitografi.
364507. WIFREDO LAM. Färglitografi.

Figurkomposition. Ur mappen Pleni Luna. Signerad och numrerad 128/262 ex. 63x49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 922