GUDRUN KEY ÅBERG. Olja på duk.

364505. GUDRUN KEY ÅBERG. Olja på duk.

Enar. Signerad och daterad -75. 50x50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 005