TORE HULTCRANTZ. Olja på pannå.

364492. TORE HULTCRANTZ. Olja på pannå.

Skogslandskap. Otydligt signerad. 46x38 cm.

Brukssitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukssitage.

Antal besök: 560