ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets mitt.

364491. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets mitt.

Längd 72, ryggstödets höjd 102, sitthöjd 39 cm.

Klädsel med fläckar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 541