FÅTÖLJ, med nackkudde, Dux, 1900-talets andta hälft.

364488. FÅTÖLJ, med nackkudde, Dux, 1900-talets andta hälft.

Fåtölj med nackkudde, etikettmärkt Dux
Längd 82, höjd 100, sitthöjd 42 cm.

Fåtäljens ben med märken i övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 411