LJUSSTAKAR 1 par mässing, "Lilja", Ivar Ålenius Björk, Ystad Metall samt VÄGGLJUSSTAKAR 1 par mässing Pierre Forsell, Skultuna.

36437. LJUSSTAKAR 1 par mässing, "Lilja", Ivar Ålenius Björk, Ystad Metall samt VÄGGLJUSSTAKAR 1 par mässing Pierre Forsell, Skultuna.

Ljusstakar "Lilja" höjd ca 12,5 cm.
Väggljusstakar P Forsell märkt T10, total höjd 47 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 3 865