SKÅL, i form av svan, flintgods, Spanien, 1900-tal.

364350. SKÅL, i form av svan, flintgods, Spanien, 1900-tal.

Märkt undertill.
Höjd 29 cm.
Längd ca 33 cm.

Bruksslitage, naggar, fläckar inuti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt undertill.
Höjd 29 cm.
Längd ca 33 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 864