FREDDY WULFF. Abstrakt komposition.

3643401. FREDDY WULFF. Abstrakt komposition.

Freddy Wulff, abstrakt komposition., olja på duk, 1976, signerad och daterad, med smal ram, ca. 100 x 82 cm.

Små tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små tecken på slitage.

Antal besök: 486