BOA, silverräv, Ryssland, 1900-talets andra hälft.

364326. BOA, silverräv, Ryssland, 1900-talets andra hälft.

Längd cirka 125 cm inklusive svans.

Mycket lätt bruksslitage
Klor på endast en tass.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mycket lätt bruksslitage
Klor på endast en tass.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 252