INGRID ROTH. Färglitografi, signerad samt numrerad 188/290.

364312. INGRID ROTH. Färglitografi, signerad samt numrerad 188/290.

39,5 x 51 cm.

Oramad, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

39,5 x 51 cm.

Oramad, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 847