PARTI DIVERSE, tema Sömnad, 1800/1900-tal.

364282. PARTI DIVERSE, tema Sömnad, 1800/1900-tal.

Bland annat garngömmor, skrin, trådhållare samt garnvinda.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 732