GUN FERLING. "Reflex", olja på duk, signerad GF.

364272. GUN FERLING. "Reflex", olja på duk, signerad GF.

34 x 33 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 33 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 676