Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GUN FERLING. "Reflex", olja på duk, signerad GF.
364272. GUN FERLING. "Reflex", olja på duk, signerad GF.
34 x 33 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 33 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 676