ENSTENSRING, 18K, vitguld med diamant 0,22 carat enligt gravyr.
364236. ENSTENSRING, 18K, vitguld med diamant 0,22 carat enligt gravyr.
Ring i vit guld med brilliantslipad diamant i genombruten fattning
Ringstorlek 15/49
Stämplad 022, GFAB, krona, kattfot, 18K, K10 (1984)
Gravyr 0,22
Vikt 2,21 gram.
Ringstorlek 15/49
Gravyr 0,22
Vikt 2,21 gram.