BIRGER HJELM. Solbelyst skogslandskap. Olja på pannå, signerad Birger Hjelm, daterad 1960.

364222. BIRGER HJELM. Solbelyst skogslandskap. Olja på pannå, signerad Birger Hjelm, daterad 1960.

45 x 38 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 38 cm.

Birger Hjelm (1901–1979)

Antal besök: 1 059