EFTERRÄTTSSKEDAR, 7 st, "Konge Acorn", Johan Rohde för Georg Jensen, 1900-tal.

364196. EFTERRÄTTSSKEDAR, 7 st, "Konge Acorn", Johan Rohde för Georg Jensen, 1900-tal.

Sterlingsilver; Längd 16 cm.
Vikt 242 g.
Tygfodral medföljer.

Obetydligt ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sterlingsilver; Längd 16 cm.
Vikt 242 g.
Tygfodral medföljer.

Antal besök: 823