STATYETT med prisgravyr, patinerad vitmetall, 1900-tal.

364194. STATYETT med prisgravyr, patinerad vitmetall, 1900-tal.

Man med racket på stensockel, med gravyr "Juvelare Axel Kronqvists Ping Pongpris" samt "4e pris Bowling 1926".
Höjd inkl sockel ca 25,5 cm.

Racket lös. Slitage. Spricka samt smärre nagg på stensockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl sockel ca 25,5 cm.

Antal besök: 1 057